سایر موارد مهاجرت

سایر موارد مهاجرت

1- با ارائه مدارک تحصیلی و سوابق کاری ام ویزای دو ساله کار در آلمان را دریافت نموده ام در ادامه چطورمیتوانم اقامت دائم آلمان را بگیرم ؟

پاسخ : طبق قوانین اداره کار و مهاجرت در آلمان ویزای کاری شما تا 3 سال دیگه قابل تمدید میباشد . و در صورتیکه تسلط کامل به زبان آلمانی داشته باشید میتوانیددرخواست اخذ پاسپورت آلمانی نمایید و در صورتیکه تمام شرایط اختصاص یافته را احراز نمایید با درخواست شما موافقت خواهد شد . برای دریافت مشاوره حقوقی و تخصصی در زمینه های امور بین المللی با موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت تماس بگیرید

برچسب‌ها : مهاجرت ، تحصیل در اروپا ، اقامت ، مهاجرت تحصیلی ، اقامت اروپا

2- بنده با داشتن مدرک تحصیلی لیسانس آیا میتوانم برای گرفتن ویزای کار در آلمان اقدام نمایم ؟

پاسخ :

بله در حال حاضر برخی از تخصص ها و مشاغل را ، ادارات کاریابی در آلمان از خارج از اتحادیه اروپا جذب میکنند بهتر آنست که برای دریافت ویزای کار در اروپا با دفتر حقوقی بین المللی دفاع یاران تماس بگیرید .

برچسب‌ها : مهاجرت ، تحصیل در اروپا ، اقامت ، مهاجرت تحصیلی ، اقامت اروپا

3- برای دریافت ویزای کار در آلمان اقدام نموده ام و در مراحل پایانی دریافت ویزای کاری هستم ، شرایط اقامت و تحصیل همسر و فرزندم چگونه خواهد شد ؟

پاسخ :

بعد از صدور ویزای کاری برای شما ، کل خانواده شما میتوانند از امکانات تحصیلی تقریبا رایگان در آلمان استفاده نمایید و بحث اقامت خانواده شما هم هیچ مشکلاتی نخواهد داشت و می‌بایست تقاضا بدهند و دولت آلمان نسبت به این موضوع همکاری های لازم را داشته است و به خانواده شما هم ویزای اقامتی صادر خواهد کرد ، هرگونه مشاوره حقوقی در مورد اخذ ویزای کاری و تحصیلی در آلمان را از گروه وکلای بین المللی دفاع یاران بخواهید

برچسب‌ها : مهاجرت ، تحصیل در اروپا ، اقامت ، مهاجرت تحصیلی ، اقامت اروپا

همراهان گرامی شما می‌توانید برای دریافت پاسخ‌های حقوقی خود با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات تخصصی ما بهره‌مند شوید.

هرگونه کپی برداری یا انتقال مطالب این سایت، با ذکر منبع آن مجاز می‌باشد.

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت