ارائه خدمات حقوقی توسط کمیسیونهای تخصصی

ارائه خدمات حقوقی توسط کمیسیونهای تخصصی

 

موسسه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت دارای کارگروهها‌ی تخصصی و همچنین کمیسیونهای تخصصی  و با همکاری وکلای متخصص در رابطه با تمامی امور پرونده های حقوقی و شکایات کیفری در دادسرا ها و شعب دادگاههای کیفری استان ، قراردادهای بین المللی ، قوانین بازرگانی ، معاملات تجاری ، دعاوی املاک ، املاک وقفی و املاک زراعی وپرونده دعاوی زمینهای موات ، پرونده های ثبت و اسناد در کل کشور ، ارائه دادخواست و پیگیری در اداره کار و تأمین اجتماعی، دعاوی تخصصی خانواده، حکمیت و داوری ، میانجیگری ،  ثبت و تغییرات در اساسنامه شرکتهای تجاری ، تنظیم و نگارش انواع قراردادها‌ی بین المللی و داخلی و سایر موضوعات قضایی دارای دارای وکیل متخصص در تهران میباشد.

 

در مجموعه حقوقی بین المللی دفاع یاران بررسی و رسیدگی در پرونده‌های مطروحه در دادگاههای حقوقی یا دادگاه خانواده توسط کارگروه ویژه دعاوی خانواده و وکیل متخصص در تهران مورد بررسی قرار می‌گیرند ، همچنین تمام ابعاد پرونده‌های حقوقی خانواده قبل از هر اقدام قضایی می‌بایست مورد بررسی و توجه قرار بگیرد ، که این قبیل پرونده های اختلافات خانوادگی میتوانند بصورت خواسته زوج یا زوجه باشد و یا اینکه قبول وکالت دعاوی حقوقی خانواده میتواند در مقام دفاع از یکی از زوجین توسط وکیل متخصص در تهران قبول وکالت شود.

در جریان اختلافات زناشویی و سایر مسائل مالی بین زوجین عموماً موارد زیر مورد توجه وکیل متخصص و  کارگروه تخصصی حقوقی قرار می‌گیرند :

 

 • بررسی حقوقی و نحوه وصول مهریه زوجه : ( دادخواست مطالبه مهریه )
 • (مطالبه مهریه میتواند هم از طریق دادگاه حقوقی خانواده  قابل مطالبه می‌باشد و هم از طریق اجرائیات اداره ثبت ) بنابراین با مشاوره گرفتن از وکیل متخصص در تهران و یا از سایر شهرستانها میتوانید تمام مهریه یا بخشی از آنرا از روشهای فوق پیگیری قانونی بفرمایید.
 • بررسی حقوقی ارائه دادخواست اعسار از هزینه دادرسی توسط زوجه و یا پرداخت کلیه هزینه‌های دادرسی به صوررت نقدی به مرجع قضائی به جهت رسیدگی به پرونده‌ی مطالبه مهریه توسط زوجه
 • اجرای عملی به توصیه ها و مشاوره های حقوقی وکیل متخصص در امور مربوط به دعاوی اعسار اعم از پیگیری پرونده‌ی دادخواست اعسار و یا دفاع در مقام خوانده در پرونده اعسار بسیار مهم و تاثیرگذار در نتیجه پرونده میباشد.

  کارگروه تخصصی حقوقی دعاوی خانواده به سایر موارد از جمله نفقه زوجه و نفقه فرزندان و حضانت و احیاناً اجرت‌المثل ایام زوجیت و توقیف اموال همسر و یا ممنوع‌الخروج کردن همسر به دلیل بدهی و یا سایر پرونده‌های احتمالی کیفری توسط وکیل متخصص توجه ودقت و نهایتاً اقدام خواهد نمود.

 • پرونده‌های کیفری و یا امور مربوط به اجرای احکام دادگستری توسط وکلای با تجربه و حقوقدانان خبره با تخصص‌های خاص از جمله کارشناسان جزا و جرم شناسی و وکیل متخصص در تهران ، جرائم خاص جزایی مورد بررسی حقوقی قرار خواهند گرفت .

 

 

وکیل متخصص

 

 

با توجه به تعداد انجام امور رسیدگی به پرونده‌های قضائی به صورت‌های مختلف هم در مقام شاکی و هم در مقام متشاکی و در پرونده‌های حقوقی به عنوان خواهان و یا خوانده رسیدگی‌های لازم به صورت فوری و با درایت توسط کارگروه‌های تخصصی که دارای وکیل متخصص امور قضایی میباشند در موسسه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت انجام می‌پذیرد .

 

از جمله تخصصهای این مجموعه حقوقی ، انجام اجرای احکام دادگاهها میباشد که عموما نیاز به یک قرارداد جداگانه با موکلین و وکیل متخصص اجرای احکام را دارد .

 • قبول وکالت پرونده در جلب متهم و دریافت حکم جلب سیار توسط وکیل متخصص در تهران
 • وکالت در پرونده های تخلیه املاک استیجاری (املاک مسکونی-تجاری)
 • وکالت در اجرای پرونده های خلع ید در املاک تجاری توسط وکیل متخصص در تهران راجع به امور ملکی
 • قبول وکالت کاری در امور پرونده های غیر قضایی مانند ادارات ثبت ، شهرداریها و ادارات مالیات و گمرگ نیز از جمله خدمات حقوقی این مجموعه حقوقی بین المللی میباشد.
 • در تمامی موارد فوق و سایر امور وکالت قضایی و اداری در سراسر کشور قابل اجرا میباشد.
 • قبول وکالت در پرونده های انحصار وراثت توسط وکلای دادگستری .

 

از دیگر کارگروه‌های تخصصی حقوقی ، قبول پرونده‌های امور ثبتی می باشد که در زمینه‌های ثبت برند ،ثبت لوگو، اخذ کارت بازرگانی ثبت شرکت و تغییرات در اساسنامه شرکت‌ها و سایر امور مربوطه مانند انحلال و یا افزایش یا کاهش سرمایه شرکت‌های تجاری و موسسات غیر تجاری می باشد که در کلیه امور ثبتی وکالت از تمامی شرکتها و تعاونیهای معتبر پذیرفته میشود و شایان ذکر میباشد که انجام امور ثبتی در سریعترین زمان ممکن توسط وکیل متخصص در تهران و سایر شهرستانها  قابل انجام میباشد.

کارگروه حقوقی ویژه املاک و قراردادهای ملکی اعم از املاک وقفی ، طلق ،املاک مسکونی ، املاک تجاری  ( حق سرقفلی ) و همچنین قراردادهای فروش املاک  یا پیش فروش آپارتمان و نگارش قراردادهای مشارکت ساختمانی آماده ارائه خدمات حقوقی توسط وکیل متخصص قراردادها می‌باشد .

قبول وکالت از خارج از کشور بجهت خرید و فروش یا رهن و اجاره املاک و تعیین تکلیف املاک قدیمی و کلیه اموال منقول و غیر منقول  توسط وکیل متخصص موکلین خارج از کشور پذیرفته میشود .

امکان حضور حقوقدانان با تجربه یا وکیل متخصص در محل مذاکرات شما بجهت تنظیم مبایعه نامه های املاک و همچنین کنترل حقوقی بر قراردادهای املاک فراهم میباشد.

کارگروه تخصصی حقوقی در امور بین‌الملل با همکاری وکیل متخصص امور بین المللی در زمینه‌های قانونی مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور و همچنین تفسیر و نظارت حقوقی بر قراردادهای بین‌المللی فعالیت و تلاش دارند .

خدمات فوق صرفاً در در قالب توضیحات قانونی مطابق با حدود وظایف و اختیارات موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت می‌باشد ، و مهم‌ترین بخش از فعالیت‌های حقوقی بین‌المللی در این حوزه مربوطه به قبول پرونده‌های ایرانیان مقیم خارج از کشور می‌باشد ، که با دریافت وکالتنامه کلیه امور حقوقی ایشان ، بدون نیاز به حضور موکلین در مراجع قضائی بوسیله وکیل متخصص مربوطه قابل رسیدگی می‌باشد .

کلیه هموطنان خارج از کشور میتوانند با ارائه وکالت به وکیل و ارسال آن به ایران ( بدون نیاز به حضور در ایران ) از کلیه خدمات این مجموعه حقوقی بین المللی بهره مند شوند .

همواره سعی و تلاش ما بر این بوده تا موکلین و مراجعین محترم رضایت کامل نسبت به دریافت این خدمات تخصصی داشته باشند. ارائه کلیه خدمات مشاوره و نظارت تخصصی توسط ‌وکلای مجرب و متخصص مرتبط با موضوع مورد نظر شما انجام می‌گیرد، به نحویکه بررسی موضوعات پروندههای قضایی درکارگروه تخصصی، و تصمیم‌گیریها بر اساس خرد جمعی و مشورتی با اساتید حقوقی و وکیل متخصص هر موضوع میباشد.

شما کاربران گرامی برای دریافت اطلاعات تکمیلی و دقیق میتوانید با مراجعه به قسمت حقوقی مورد نظر خود از چگونگی ارائه خدمات ویژهی ما توسط کارگروه و کمیسیونهای تخصصی دعاوی حقوقی اطلاع حاصل فرمایید.

عموما با در نظر گرفتن باب هفتم قانون آیین دادرسی مدنی مربوط به حکمیت و داوری در اختلافات فعالیتهای ارزنده‌ای توسط وکیل متخصص داوری و میانجی‌گری انجام میپذیرد.

لازم به ذکر است شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به قسمت سوالات متداول اطلاعات تکمیلی مورد نیاز خود، و نیز در قسمت محصولات سایت، فایلهای مورد نیاز خود را دانلود نمایید .

 

گروه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت