ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در اروپا

پس از ثبت شرکت در اروپا و با توجه به واحد پول مشترک بین تمامی کشورهای اروپایی، شرکتها و نمایندگی های مستقر در اروپا میتوانند از امکانات و تسهیلات ویژه بانکی استفاده های اقتصادی و اعتباری فراوانی را کسب کنند.

 

سیاستهای مشترک اقتصادی در اتحادیه اروپا شامل هماهنگی بین وزارتخانه های کشاورزی و سیاستهای مشترک گمرکی ، اشتراکات لازم در صنعت شیلات و سایر صنایع و مشاغل سبب گردیده که با ثبت شرکت در اروپا بطور رسمی تجار و بازرگانان از مزایای این اشتراکات به بهترین نحو ممکن استفاده های اقتصادی فراوانی داشته باشند .

 

از دیگر مزایای ثبت شرکت در اروپا میتوان به اخذ اقامت در یک کشور اروپایی نیز نام برد ، امکان اخذ اقامت پس از ثبت شرکت در اروپا و سرمایه گذاری های لازم در خصوص دفترکار و تجهیز محل شرکت برای مدیر عامل و خانواده‌ی وی و همچنین برخی از سهامداران ، سرمایه گذاران در شرکت مذکور فراهم میباشد .

ثبت شرکت در اروپا

 

درصورت تصمیم قطعی بر ثبت شرکت در اروپا نیاز به اطلاعات تکمیلی بیشتری خواهد داشت ، برای کسب هرگونه اطلاعات نسبت به نوع و موضوع ثبت شرکت در اروپا با موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت تماس بگیرید.

 

برای ثبت شرکت در اروپا نیازی به مدارک زبان خارجه نمی‌باشد همچنین برای یادگیری زبان میتوانید پس از ثبت شرکت در اروپا و اخذ مدارک اقامتی در طی مدت اقامت نسبت به یادگیری زبان خارجه و سپس شروع به تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی اقدام نمایید.

برای ثبت شرکت در اروپا و همچنین ثبت شرکت خارج از اتحادیه اروپا مانند انگلستان نیز قوانین نسبتاً مشترکی وجود دارد.

 

بطور نمونه ثبت شرکت در اسپانیا تقریبا بدون محدودیت موضوعی و شغلی قابل انجام میباشد که این موضوع باعث جذب بیشتر سرمایه های خارجی در این کشور گردیده است .

 

نمونه دیگر، ثبت شرکت در آلمان هست که موضوع فعالیت و نوع شرکت اهمیت فراوانی دارد ، در آلمان بیشتر از خدمات و یا شرکتهای خاص حمایت میشود بطوری که باعث بیکاری سایر شرکتهای و مشاغل نشود.

 

سیاستهای ثبت شرکت در اروپا با توجه به کشور محل ثبت کمی متفاوت و در برخی کشوهای اروپایی با اختلافات زیادی مواجه خواهیم بود .

 

ثبت شرکت و اخذ نمایندگی از شرکتهای اروپایی اعم از نمایندگی های فروش و یا نمایندگی توزیع پخش محصولات اروپایی از جمله خدمات در این مجموعه حقوقی بین المللی میباشد .

 

در موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت داوری های بین المللی در تمامی زمینه های بازرگانی و تجارت بین المللی مورد پذیرش و قبول میباشد .

 

ثبت شرکت در اروپا 2

 

انجام کلیه مراحل ثبت شرکت در اروپا از نوع شرکت تا افتتاح حسابهای بانکی و نوع خدمات شرکتهای ثبت شده را به وکلای بین المللی این مجموعه حقوقی بین المللی بسپارید.

با ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای اروپایی از مزایای حساب بانکی بین المللی همچون SWIFT و IBAN استفاده نمایید و با این کار در اروپا اقامت کشور مورد نظر خود را داشته باشید.

 

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت با سال‌ها تجربه و دارا بودن حقوقدانان و کارشناسان متخصص در تمامی امور حقوقی به ویژه کارگروه تخصصی در زمینه ثبت انواع شرکت در اروپا آماده ارائه برترین خدمات خود به متقاضیان می‌باشد.

کارشناسان خبره در این مجموعه با ارائه ایده‌های خلاق و بررسی کارآمدی موضوع و یا صنعت فعال مورد نظر شما، خدمات ویژه خود را ارائه خواهند کرد.

 

اولویت همیشگی همکاران ما در موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت رضایت و نتیجه‌گیری مثبت در جهت ارتقای سطح کیفی کار شما مراجعین محترم می‌باشد.

 

توصیه ما به متقاضیان ثبت شرکت در اروپا این است که در صورت ثبت شرکت فعالیت اقتصادی خود را در کشور ادامه داده، چنانچه شخصی فقط قصد دریافت اقامت در اروپا را داشته باشد می‌تواند راهکارها و روش‌های دیگری را هم مورد بررسی قرار دهد.

 

برای دریافت اطلاعات تکمیلی به قسمت سوالات متداول و برای بازدید از محصولات ما و فایل‌های مربوطه، به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید.

 

گروه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت