مهاجرت

وکیل مهاجرت قانونی

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت با همکاری حقوقدانان متخصص و مجرب، و نیز کارشناسان قانونی و حرفه‌ای ( وکیل مهاجرت قانونی ) در زمینه انواع مهاجرت ، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری ، اقامتهای قانونی و تحصیل در خارج از کشور ( اخذ پذیرش تحصیلی ) ، توانایی ارائه خدمات ویژه و تخصصی، مشاوره حقوقی و نظارت دقیق بر امور اقدامات مهاجرتی شما مراجعین  و متقاضیان محترم را دارد.

شما می‌توانید با تنظیم قرارداد با این مجموعه از این خدمات ویژه و تخصصی وکیل مهاجرت قانونی بهره‌مند گردید.

 

تمامی هموطنان عزیز در ایران و یا خارج از کشور می‌توانند از خدمات حقوقی وکیل مهاجرتی ، ویژه  شرایط مهاجرت و اقامتهای دائمی و اقامتهای موقت بهره‌مند شوند.

 

موسسه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت در تمامی زمینه‌های قانونی مربوط به مهاجرت ، افراد متخصص در همان زمینه را در اختیار شما موکلین و مراجعین محترم می‌دهد تا بتوانید از اطلاعات دقیق و حرفه‌ای وکیل مهاجرت قانونی به کشور مقصد خود بهره‌مند شده و در صورت رضایت و عقد قرارداد ، تا آخرین مراحل ، با برترین خدمات وکیل مهاجرت قانونی کنار شما عزیزان خواهیم بود تا به کلیه امور موارد قرارداد مهاجرتی رسیدگی شود.

 

موسسات مهاجرتی اگر تحت قانون و دارای مدرک معتبر باشند به عنوان موسسات قانونی شناخته خواهند شد. در واقع موسسه مهاجرتی باید تحت نظر گروه متخصص و حقوقدانانی اداره شود که تسلط کافی به کلیه مسائل حقوق بین الملل اعم از خصوصی، عمومی و سایر قوانین مهاجرتی داشته باشند.

 

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت آماده ارائه بهترین و به روزترین خدمات مشاوره‌ای در امور مهاجرتی به دانشجویان- سرمایه گذاران – شرکتها و افراد متقاضی می‌باشد .

 

در کارگروه بین‌المللی این مجموعه کنترل و نظارت حقوقی بر قراردادهای مهاجرتی و سرمایه‌گذاری به جهت دریافت اقامت قانونی با دقت انجام می‌شود بنابراین توصیه می‌گردد برای دریافت آخرین شرایط و قوانین جدید مهاجرتی و همچنین خدمات و اطلاعات دقیق با کارشناسان خبره و متخصصان این مجموعه تحت نظارت وکیل مهاجرت قانونی در ارتباط باشید.

 

وکیل مهاجرت قانونی

 

موسسه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت با دارا بودن وکلای مجرب در امور مهاجرتی ایرانی و همچنین ارتباط با وکیل مهاجرت در سایر کشورهای جهان  به صورت کاملاً قانونی توانایی اخذ اقامت در اروپا ، ثبت شرکت در برخی از کشورهای اروپایی و سایر خدمات قانونی راجع به اقامتهای تحصیلی و اخذ ویزای کانادا  و… را برای مراجعین و مشتریان گرامی دارد ، تمامی مراحل به صورت قانونی و طبق آخرین تغییرات و قوانین کشورهای مقصد خواهد بود.

 

مهاجرت به اروپا ، از طریق تحصیل ، مهاجرت به اروپا از طریق اخذ ویزای کار ، شرایط گرفتن ویزای کار ، مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج ، مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت ، کار آفرینی و سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق خرید ملک و سرمایه گزاری ، اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اروپا (اسپانیا ، آلمان و…) اخذ قانونی پاسپورت اروپا و…

 

موسسه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت با بهره گیری از تخصص وکلای مهاجرت ، جهت ارائه هرگونه مشاوره‌های حقوقی داخلی و بین‌المللی خصوصاً حقوق مهاجرت  و با سابقه‌ای درخشان در خدمت شما مراجعین محترم خواهد بود.

 

امکان پیگیریهای امور اداری در کلیه کشورهای جهان اعم از امور بازرگانی ، امور شخصی و تحصیلی و همچنین پیگیریهای پرونده های قضایی و دادگاهی شما در تمامی دادگاههای ایران و جهان پذیرفته میشود .

 

با توجه به قراردادهای دو جانبه بین موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت و تعدادی از موسسات حقوقی و وکلای بین المللی در سایر کشورها امکان انجام قانونی و سریع امور وکالتی اشخاص حقیقی و حقوقی – شرکتهای بین المللی – در ایران و سایر کشورها میسر میباشد.

 

اخذ اقامت دائم در اروپا با توجه به دارا بودن شرایط خاص علمی و سطح زبان کشور مورد نظر امکانپذیر می‌باشد ، در این مجموعه حقوقی بین‌المللی مشاوره‌های مهاجرت به صورت  قانونی قابل ارائه می‌باشد . برای کسب اطلاعات تکمیلی و آگاهی بیشتر با ما در ارتباط باشید

 
 

وکیل مهاجرت قانونی 2

 

پس از اعطاء وکالت به وکیل مهاجرتی در ایران ، وکیل مهاجرت قانونی به عنوان نماینده شخص متقاضی مهاجرت ، کلیه امور مربوط به مهاجرت را در ایران و کشور مقصد مطابق با قرارداد نگارش شده انجام خواهد داد.

وکیل مهاجرتی پس از انعقاد قرارداد با شخص یا اشخاص متقاضی و بعد از دریافت مدارک لازمه از جمله اصل و ترجمه مدارک تحصیلی و مدارک شغلی و سایر مدارک و اسناد مورد نیاز نسبت به مراحل اخذ اقامت و دریافت ویزا اقدامات تخصصی خویش را آغاز خواهد کرد.

 

وکیل مهاجرتی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی عموماً اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه خاصی خواهد نمود و وکیل مهاجرتی تسلطی صرفاً بر اخذ ویزا در سفارت خانه کشور محل تحصیل نخواهد داشت بنابراین از جمله موقعیتهای مهم برای محل دریافت ویزای تحصیلی برای وکیل مهاجرتی وجود دارد ، نمرات کارنامه تحصیلی شخص متقاضی و میزان تسلط دانش آموز و یا دانشجو به زبان کشور مقصد و زبان انگلیسی و همچنین تمکن مالی میباشد که در این موارد از جمله موارد بسیار با اهمیت برای وکیل مهاجرتی در جهت تسریع اخذ ویزای تحصیلی در کشورهای خارجی میباشد.

 
 

گروه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت