آموزش

آموزش‌ها‌ی حقوقی:

 

تنظیم انواع قراردادهای حقوقی – بازرگانی بصورت تخصصی، تضمین کننده‌‌ی حقوق طرفین قرارداد و صرف هزینه ای کمتر در آینده خواهد شد.

تهیه‌‌ی یک قراداد، امریست کاملاً تخصصی و حرفه‌ا‌ی که نیازمند تسلط کافی بر نکات کلی و جزئی حقوقی است.

همچنین تعهدات برآمده از قرارداد‌ها نیازمند آشنایی با عرف حاکم بر امور مربوط به آن قرارداد خاص نیز خواهد بود، در غیر این صورت امکان بروز مشکلات در ادامه کار و همچنین تأخیر در روند اجرای قرارداد و تعهد مورد نظر وجود دارد.

پیش‌بینی ضمانت‌های اجرائی در قراردادها می‌تواند جبران خسارات احتمالی از تأخیر یا عدم اجرای تعهدات را جبران نماید.

 

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت با همکاری وکلای متخصص و مجرب در تمامی امور به جهت آموزش در تنظیم قراردادهای حقوقی به شرکت‌ها، سازمان‌های خصوصی، آمادگی کامل خود را اعلام می‌دارد.

 

برای بهره‌مندی از این خدمات آموزشی ویژه و تخصصی با ما در ارتباط باشید.

 

خدمات ارائه شده شامل موارد ذیل است :

  • آموزش نحوه‌ی قراردادنویسی به شرکت‌ها / سازمان‌های خصوصی
  • آموزش تنظیم فرم‌های استخدامی
  • آموزش نوشتن فیش‌های حقوقی برای شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی
  • آموزش قراردادنویسی به دفاتر مشاورین املاک
  • آموزش نگارش برائت‌نامه و رضایت‌نامه ویژه بیمارستان‌ها، متخصصین جراحی (جراحان زیبایی و پلاستیک و … )
  • دایر کردن واحد حقوقی در شرکت‌ها / سازمان‌ها بصورت متمرکز و نیمه متمرکز

 

در صورت عدم رعایت موازین قانونی حقوقی در نوشتن هریک از این موارد احتمال بروز مشکلات در قرارداد‌ها و به دنبال آن در اداره کار و رفاه امور اجتماعی و سایر سازمان‌ها و… وجود خواهد داشت.

 

توصیه اکید ما برای جلوگیری از بروز این مشکلات، آموزش تخصصی این موضوعات گسترده می‌باشد.

 

موسسه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت آماده ارائه این خدمات آموزشی به شما متقاضیان محترم خواهد بود.

 

دانش اطلاعات حقوقی ( مقدماتی ) برای کلیه پرسنل شرکت‌های بازرگانی و تجاری و همچنین سایر  شرکت‌های عمرانی ، ساختمانی ، بازرگانی و شرکتهای خدماتی و تولیدی توصیه می‌شود .

در بحث آموزش پرسنل ،هدف ، بی‌نیازی از یک واحد حقوقی و یا استخدام  وکیل امور قراردادهای شرکت ( وکیل اختصاصی شرکتها ) و یا حقوقدان نمی‌باشد ، بلکه عموماً، قبل از آنکه طرفین قرارداد ها بر سر میز مذاکره گرد هم بیایند نیاز به مذاکرات اولیه و گاهی ارسال پیش فاکتور و یا ارائه پیش قرارداد می‌باشد که در این موارد اطلاعات پایه‌ای حقوقی برای تمامی پرسنل شرکت‌ها که دخیل در امور قرارداد می‌باشند مورد نیاز می باشد که برخورداری پرسنل از چنین دانش حقوقی هیچ منافاتی با در اختیار داشتن کارشناس حقوقی امور قراردادها  یا وکیل اختصاصی شرکت نخواهد داشت.

 

در برخی موارد ، حتی عدم اطلاعات حقوقی، مسئولین یا مدیر عامل شرکت‌ها باعث مشکلاتی در نحوه  انعقاد قراردادیا تعهدات بعد از انعقاد قرادادهای دوجانبه یا چند جانبه  می‌گردد ،  در نظر داشته باشید برخی از اختلافاتی که بعد از تکمیل فرایند قراردادها بروز میکند ناشی از تفسیر متون قرارداهای منعقده میباشد.

 

بنابراین تمامی افراد مسئول در این امور نیاز به دانستن  حداقل دانش حقوقی ( حتی در حد آشنایی با اصطلاحات و یا کلمات حقوقی و عرفی) مندرج در متن قوانین  حقوقی می‌باشند که به برخی از این مسئولیت‌ها بطور خلاصه اشاره ای خواهیم داشت .

 

مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره شرکتها نسبت به مباحث حقوقی کلی وحدود اختیارات قانونی ثبت شده و همچنین مسئولین امور بازرگانی نسبت به نحوه قانونی مبادلات اجناس یا تعهدات و مبالغ قراردادهای تجاری بازرگانی، مسئول امور حسابداری نسبت به نحوه دریافت وجوه از طرفین قرارداد و همچنین نحوه قانونی پرداخت مبالغ به طلبکاران اعم از پیمانکاران و سایر اشخاص ذی ربط، مسئولین امور کارگزینی و استخدام نسبت به نحوه تنظیم قراردادهای استخدامی و پیمانکاری و همچنین تعهدات کارکنان و سایر امور بیمه ای و قانونی امور استخدامی .

 

علاوه بر موارد فوق استفاده از نظر یک حقوقدان قبل از امضاء قراردادها و مبادلات و معاملات مورد نیاز تمامی شرکتهای فعال می باشد . آمارهای صادره ، از میزان کارائی شرکتها بیان میدارد که هر چقدر میزان اطلاعات تخصصی و حقوقی کارکنان بیشتر باشد راندمان پیشرفت در تمامی امور شرکت بسیار روبه رشد و صعودی می باشد.

 

افزایش سرعت تصمیم گیری در قبول و یا رد پیشنهادات اعم از مناقضات دولتی و یا خصوصی و همچنین شرکت در مزایده ها نیاز به تصمیم گیری‌های صحیح و همه جانبه دارد  برای بهره وری بیشتر و ایجاد فضای شغلی صمیمی در شرکتها  و سازمانها اطلاعات حقوقی بسیار تاثیر گذار و موثر خواهد بود .

 

موسسه حقوقی بین‌المللی ضمن اعلام آمادگی کامل به جهت حضور در جلسات تخصصی بازرگانی و تفسیر و تنظیم قراردادهای داخلی و همچنین تمامی قراردادهای بین المللی به اطلاع شما مدیران محترم می‌رساند  توانایی ارائه آموزش‌های حقوقی لازم را به تمامی پرسنل در تمام سطوح اداری و مدیرتی دارا می‌باشد .

 

با در اختیار گرفتن یک حقوقدان بصورت ساعتی و یا پاره وقت در یک یا چند روز در هفته واحد حقوقی را در شرکتتان احیاء نمایید .

 

 

 

گروه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت

موسسه حقوقی بین المللی دفاع یاران عدالت