نمونه قرارداد ها

جهت دریافت هر نوع از نمونه قراردادها ، پس از انتخاب موضوع و ثبت درخواست در این صفحه ، با مجموعه حقوقی دفاع یاران عدالت تماس حاصل فرمایید.

توجه : نمونه قرارداد های از پیش نوشته شده و آماده ، هرگز نمی تواند ابعاد پرونده شما را در بر بگیرد. شما عزیزان می توانید برای تهیه قرارداد اختصاصی و جامع ، مطابق شرایط خاص پرونده تان از اینجا درخواست خود را ثبت نمایید.

قراردادها :

هر آنچه در قراردادها ، نگارش و مورد تایید قرار میگیرد اصولا ایجاد یک تعهد و لازم الاجرا می باشد. بنابراین میبایست تمام قراردادها را نسبت به قوانین و آئین نامه های جدید نگارش نمود.

در این مجموعه حقوقی نسبت به شرایط متنوع در طرفین قرارداد و مکان و زمان اجرای تعهدات ، قراردادها بصورت اختصاصی تنظیم و نگارش می گردد.

قراردادهای تنظیمی توسط مجموعه حقوقی بین المللی دفاع یاران اساسا دارای یک فرم ثابت و از پیش تعیین شده نمی‌باشند؛ بطوریکه حتی از نظر حقوقی ، قراردادهای اجاره املاک هم دارای شرایط یکسانی نبوده و هر ملک و یا اشخاص طرف قرارداد می توانند شرایطی متفاوت با قراردادهای دیگر داشته باشند، و پسندیده‌تر آن است که هر نوع قرارداد برای اشخاص متفاوت بصورت شخصی و اختصاصی نگارش شوند.

هدف ما ارائه نگارش برترین قرارداد و کاملترین متن در قراردادهای تنظیمی می باشد.

پیش بینی تمام جوانب حقوقی در قراردادها مانع بروز اختلافات و مراجعه به دادگستری ها می گردد.

برای ثبت سفارش هر نوع از قراردادهای مورد نیاز با مجموعه حقوقی بین المللی دفاع یاران در ارتباط باشید.

 

لیست برخی از نمونه قراردادها به شرح ذیل می باشد:

عنوانکدتوضیحاتدریافت
قراردادهای املاکA-01دریافت
قراردادهای ساختمان سازیA-02دریافت
قراردادهای استخدامیA-03دریافت
قراردادهای پیمانکاریA-04دریافت
قراردادهای شرکت ها خدماتیA-05دریافت
قراردادهای بازرگانیA-06دریافت
شرکت های تولیدیA-07دریافت
قراردادهای بیمهA-08دریافت
قراردادهای بین المللیA-09دریافت
سایر قراردادهاA-10دریافت